Kontakt

Vårt kontor är beläget på Ronnebygatan 1 i centrala Karlshamn. Du hittar oss på plan 1, ingång direkt från gatan. Parkeringsplats finns ett 50-tal meter mot havet.
Arid Wessman

Arvid Wessman

Byråchef & Delägare
arvid@rabadang.se 0702 - 76 45 09
Mikael Svensson

Mikael Svensson

Affärsutvecklare & Delägare
mikael@rabadang.se 0708 - 30 29 13
Agneta Rapp Svensson

Agneta Rapp Svensson

Original & Ekonomi
agneta@rabadang.se 0768 - 96 10 97
Lenny Ekberg

Lenny Ekberg

Projektledare & Utvecklare
lenny@rabadang.se 0734 - 20 10 16
Linnéa Nensén

Linnéa Nensén

Kommunikatör & UX Designer
linnea@rabadang.se 0768 - 97 56 87
Mel Arvidsson

Mel Arvidsson

Formgivare
mel@rabadang.se 0733 - 66 94 88
Lennie Axelsson

Lennie Axelsson

3D-grafiker
lennie@rabadang.se 0730 - 59 50 09
Rico Holmes

Rico Holmes

3D & Illustration
rico@rabadang.se 0702 - 33 80 07

Andreas Noreklev

Illustratör & Designer
andreas@rabadang.se 0705 - 10 10 18

Hör av dig!

140
Kunder
5312
Uppdrag
9
Medarbetare
162
År av erfarenhet